Effectix

Project Description

effectix logo

Effectix

Effectix.com, s.r.o.
Jakubovo nám. 19
811 09 Bratislava
Slovakia

effectix.com/sk/
info@effectix.com

BlueWinston odznak certifikovaného partnera

Co oferujemy

Effectix jest agencją świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie online marketingu. Od 2009 roku pomagamy naszym klientom z Czech i Słowacji optymalizować i organizować działania sprzedażowe i marketingowe. Od definicji strategii do wdrożenia i oceny.

Od 2015 mamy certyfikat Google Premier Partner i uczestnikami Google Agency Leader Ship. W 2017 roku staliśmy się członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Blue Alliance skupionego na marketingu eksportowym.

Koncentrujemy się na optymalizacji poszczególnych kanałów, a także maksymalizacji synergii poprzez kanały. Dzięki bliskiej współpracy naszych zespołów i dużej automatyzacji procesów, zapewniamy naszym klientom najlepsze wyniki.

Nasz zespół specjalistów (ponad 45) jest maksymalnie elastyczny, nastawiony na klienta i zmotywowany. Regularnie uczymy się, śledzimy światowe trendy, a ich realizacja daje naszym klientom dużą przewagę konkurencyjną.

Nasze działania są mierzalne i pod kontrolą klienta. Opierając się na zdefiniowanych celach, chcemy przejść na model wynagradzania za sukces. Jesteśmy pewni naszych wyników w każdym momencie współpracy. Pomagamy firmom z każdego segmentu osiągnąć sukces w cyfrowym świecie. ”

Jana Trojanová
Jana TrojanováCTO
Alica Šromovská
Alica ŠromovskáHead of Automation Department
Roman Kentoš
Roman KentošPPC Konzultant