Dlaczego warto przejść do BlueWinston.com?

W tym artykule bardzo szybko i łatwo przedstawimy główne zalety narzędzia BlueWinston w stosunku do „konkurencyjnych” narzędzi obecnych na rynku zagranicznym i w kraju.

Nie będziemy opisywać funkcje, które wszyscy posiadają, ale krótko przedstawimy Ci te funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej, co sprawi, że pokochasz to narzędzie i do tego uzyskasz najlepszą wydajność w Performance kampaniach w wyszukiwarce Google.

Niezwykle proste tworzenie słów kluczowychNiezwykle proste tworzenie słów kluczowych

Dzięki unikalnemu rdzeniu tworzenia słów kluczowych dla pojedynczego produktu lub grupy produktów, nie musisz się już martwić zbyt długo trwającym regex’em, filtrowaniem i oczyszczaniem XML (feed produktów). Dosłownie jednym kliknięciem tworzysz słowa kluczowe long-tail dla setek, tysięcy lub dziesięciu tysięcy produktów.

One-Click Keywords Creation based on Truncating Product Titles

Stopniowe uruchamianie słów kluczowych Per -partesStopniowe uruchamianie słów kluczowych Per -partes

Per-Partes zaoszczędziło już dziesiątki tysięcy euro naszym klientom. Piękno płynie z prostoty. Celem każdej reklamy kierowanej na produkt jest posiadanie najdłuższych możliwych kształtów słów kluczowych, metoda ta zapewnia, że niepotrzebne krótsze i krótkie kształty nigdy nie zostaną uruchomione.

Unikalne produktowo - grupowe kampanie (reklamy)Unikalne produktowo – grupowe kampanie (reklamy)

BlueWinston to numer jeden na rynku globalnym. Przez ponad 3 lat tworzyliśmy funkcjonalność wykrywania grup produktowych i jej doskonalenie nadal trwa. Jest oparta na bardziej ogólnych zwrotach, których ludzie są bardziej skłonni szukać niż konkretne i długie nazwy produktów, zapewniając naszym reklamodawcom znacznie większy ruch przy znacznie większej liczbie konwersji.

Innowacyjny kreator wzorów reklam - szablon reklamy tekstowejInnowacyjny kreator wzorów reklam – szablon reklamy tekstowej

Z naszym kreatorem zawsze otrzymasz odpowiednie reklamy dla każdego produktu w swoim e-sklepie w połączeniu z inną unikalną funkcją na rynku, a mianowicie „Przedłużenie nagłówek 1 do nagłówka 2”. Jest to funkcjonalność, która w przypadku zbyt długiej nazwy produktu wyświetli jej słowa i frazy w 2 nagłówkach v jednej reklamie!

Innovative Ad Template builder for Product Text ads on Google Search

Niedrogi i bardziej przystępnyNiedrogi i bardziej przystępny

W niektórych przypadkach BlueWinston jest do 60% tańszy niż konkurencja. Małe sklepy z niewielką liczbą produktów płacą tylko 39 € / m. a duże sklepy oszczędzają tysiące euro miesięcznie, osiągając taką samą, jeśli nie wyższą wydajność! Cennik jest oparty na dokładnej liczbie produktów w data feedzie, który jest skalowany co 1000 sztuk produktów, dzięki czemu nie przepłacisz ani grosza. Co więcej, nawet mając niski cennik, można dodatkowo otrzymać zniżkę -> skontaktuj się z nami i sprawdź, jak to działa [email protected].

Synchronizacja co 6 godzin w cenieSynchronizacja co 6 godzin w cenie

Nasi klienci doceniają fakt, w porównaniu do konkurencji, w cenie zawarta jest synchronizacja produktowych data feedów i reklam co 6 godzin.

System do śledzenia i rozwiązywania BadWords (zabronione słowa)System do śledzenia i rozwiązywania BadWords (zabronione słowa)

Bardzo prosty i przejrzysty system, który dba o Twoje badwords, znaki towarowe i zakazane słowa w tekście reklamy i słowach kluczowych. Dzięki temu możesz pozostawić proces zatwierdzania BlueWinston, a także możesz dodać własne BadWords lub ich alternatywy.

DSA-P (Dynamic Search Ads for Products)DSA-P (Dynamic Search Ads for Products)

Dynamiczne reklamy dla konkretnych produktów udoskonaliliśmy do najwyższego poziomu. Co 6 godzin sprawdzany jest status „klasycznej” kampanii kierowanej na produkt, w której grupy reklamowe są dedykowane poszczególnym produktom. Jeśli wystąpi sytuacja, kiedy produkt ma wszystkie słowa kluczowe z niskim wskaźnikiem wyszukiwania, automatycznie przełączają się na DSA-P, w którym Google zrobi za Ciebie większość pracy i będzie próbować dzięki Google Index twojej witryny reklamować te produkty, które by w zwykłych warunkach nie było możliwe promować przez wyszukiwarkę Google. Wynik jest gwarantowany!

BPT czyli Brand Product Type campaignBPT czyli Brand Product Type campaign

Kampanie kierowane na kategorie produktów według wyfiltrowanej marki. Powstają w ten sposób słowa kluczowe i reklamy, takie jak: Buty sportowe Adidas, Buty sportowe Nike i tym podobne. Wszystko, czego potrzebujesz, to niewielka pomoc ze strony programisty e-sklepu, a idealnie dopasowane reklamy o wysokiej konwersji masz gotowe, dodatkowo cały czas są aktualizowane z Twoim sklepem internetowym.

Konwerter .CSV i arkuszy Google na .XMLKonwerter .CSV i arkuszy Google na .XML

Rdzeń BlueWinston jest zbudowany na parsowaniu .XML feedów. Dlaczego? Ponieważ jest to standardowy i najbardziej niezawodny format data feedu na świecie. W każdym razie wiemy, że wielu z was ma „tylko” .CSV lub arkusz Google. Przekonwertujemy go za darmo, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystywać pełen potencjał naszego narzędzia do automatyzacji kampanii produktowych w wyszukiwarce Google.

Ciągły rozwój w odpowiedzi na popytCiągły rozwój w odpowiedzi na popyt

Jesteśmy znani z tego, że rozwijamy funkcje, na żądanie naszych klientów i to w bardzo krótkim czasie, z czego jesteśmy bardzo dumni, i uważamy, że jest to również jeden z powodów, dla którego warto skorzystać z oferty BlueWinston.com.

Kampanie pilotażowe dla każdegoKampanie pilotażowe dla każdego

Aby przetestować nasze narzędzie, nie musisz się uczyć jak z nim pracować. Nasz zespół specjalistów PPC utworzy kampanie dostosowane do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy masz e-sklepem lub jesteś agencją/ ppc freelancerem, który rejestruje u nas jednego czy kilku klientów do przetestowania.

(Wkrótce) Dostrojone reklamy Smart Shopping(Wkrótce) Dostrojone reklamy Smart Shopping

Google ogłosiło, że pod koniec lata pojawi się na Słowacji i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Shopping Ads (Reklamy w Zakupach). Dzięki wsparciu Google BlueWinston przygotowuje wyjątkową wersję takich reklam, w których możesz skorzystać z zalet klasycznych reklam w Zakupach i wykorzystać potencjał reklam Smart Shopping w jednym!

(Wkrótce) BlackBox Bidding Tool(Wkrótce) BlackBox Bidding Tool

Może wiecie, a może nie, ale najbardziej obciążającym sprawdzianem podczas pierwszych tygodni reklamy jest bidding i zarządzanie samą kampanią. Nie ma znaczenia, czy są utworzone manualnie na 10 słów kluczowych lub automatycznie dla tysięcy. Zawsze ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na użycie narzędzi optymalizacyjnych innych firm. Wkrótce udostępnimy pierwszą wersję beta narzędzia do biddingu, które jest kontynuacją naszej początkowej sztucznej inteligencji i będzie oparte na uczeniu maszynowym (machine learning). Chcemy wprowadzić narzędzie i funkcję, które wypełnią tzw. okres pomostowy między początkowym czasem uruchomienia kampanii a momentem, w którym można przełączyć się na Smart Bidding bezpośrednio z reklam Google. Natomiast potrzebny jest do tego performance, dane i wydajność. Zapewnimy Ci rozwiązanie, które sprawi, że Twoje inwestycje będą kilka razy bardziej wartościowe, a Twoje reklamy i struktura słów kluczowych zostaną w pełni automatycznie zoptymalizowane dla Ciebie!

Zarezerwuj szybką 20-minutową rozmowę

Chcesz dowiedzieć się więcej o automatyzacji kampanii produktowych? Umów się na rozmowę indywidualną z jednym z naszych menedżerów konta.

ZAREZERWOWAĆ DEMO

About the Author:

Account Manager and aspiring PPC specialist at BlueWinston. I like to learn about newest information about ecommerce business and Google Ads.