Funkcje

Oferujemy wspaniałe funkcje do automatyzacji reklam produktowych

Z Bluewinston otrzymujesz w pełni funkcjonalne narzędzie marketingowe do Google Ads

„Zobacz produktową prezentację głównych funkcji i typów kampanii Blue Winston, aby lepiej zrozumieć naszą aplikację!”

Kliknij i przeczytaj PDF

Dzięki naszemu kreatorowi zawsze wiesz, ile produktów potrzebujesz, by stworzyć odpowiednie reklamy tekstowe, które zostaną zatwierdzone przez Adwords. Opracowaliśmy również wyjątkowe rozszerzenie H1 do H2, które zapewni Ci miejsce na CTA i nazwy produktów!

Rozwój kampanii grupowych trwał dłużej niż 5 lat. Nasze narzędzie dzięki tej funkcjonalności jest jedyne w swoim rodzaju na rynku krajowym i międzynarodowym. Reklamuj się w grupach produktów -> dotrzesz do szerszego grona odbiorców i uzyskasz niepowtarzalnych klientów. Twoje reklamy i kierowanie będą zautomatyzowane.

Potrzebujesz tylko XML feed. Do generowania słów kluczowych nie są potrzebne żadne specjalne korekty ani dodatkowe godziny spędzone na filtrowaniu nazw produktów. Pozwól niech narzędzie pracuje dla Ciebie!

Tworzymy dziesiątki do setek słów kluczowych dla każdej grupy reklam / produktu, ale w porównaniu do naszej konkurencji uruchamiamy je stopniowo, aby uniknąć nietrwałych wydatków a jednocześnie osiągnąć maksymalne ukierunkowane reklamy dla najdłuższych słów kluczowych lub grup reklam.

Koniec z małą liczbą wyszukiwań! Skorzystaj z naszych 5 typów kampanii, aby objąć wszystkie produkty. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów -> pokaż im odpowiednie reklamy produktowe.

„Bad words”, wyrażenia lub znaki towarowe? BlueWinston myśli o Twojej wygodzie i oferuje w pełni zautomatyzowane rozwiązanie oparte na komunikacji z Twoim kontem Google Ads. Dzięki funkcji „Alternate BadWords” możesz poprosić o wyjątek lub bezpośrednio zdefiniować alternatywne słowo lub frazę dla swojej reklamy.

Interfejs BlueWinston służy przede wszystkim do tworzenia i konfigurowania reklam produktowych. Jest on oparty na systemach .NET MVC, które umożliwiły połączenie z interfejsem API AdWords na najwyższym możliwym poziomie. Możesz zarządzać swoimi kampaniami bezpośrednio z kont Google Ads.

Żyjemy w czasach automatyzacji, sztucznej inteligencji (AI) i postępu w promowaniu autonomicznych reguł. Optymalizując kampanie, przetwarzanych jest do 75 000 działań. Zainwestuj swój czas w biznesie!

Zdefiniuj kampanię na podstawie marki, kategorii produktu, rodzaju lub ceny produktu. Wybierz, które produkty powinny znaleźć się w Twoich reklamach. Możesz wybierać spośród dużej liczby kombinacji, aby uzyskać odpowiednią segmentację produktów.

Twoje kampanie są standardowo synchronizowane i aktualizowane przy pomocy XML feed co 6 godzin. Jednak każdy klient może zażądać aktualizacji co 2 godziny!

UTWÓRZ SWOJA KAMPANIĘ PRODUKTOWĄ W 5 MINUT. TERAZ PRZEZ 30 DNI ZA DARMO!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zarezerwować demo

Zarezerwuj szybką 20-minutową rozmowę

SOCIAL