20 powodów, dla których warto pogratulować Google jego 20. urodzin

Nie będziemy przesadzać, jeśli powiemy, że za 20 lat swojego istnienia Google naprawdę zmieniło świat. Z okazji jego urodzin warto się zastanowić, co wniósł do naszego codziennego życia. Nie trzeba googlować, żeby móc ocenić jego ogromne znaczenie. Może nawet nie jesteś tego świadom. Dlatego przedstawiamy dwadzieścia powodów, dla których warto pogratulować Google jego 20. urodzin.

Zastanawiasz się, jak wypełnić swój wolny czas?

Sprawdź repertuar kina, który masz za rogiem. Wpisz temat, o którym chcesz wiedzieć więcej i poczytaj o nimj. Nie jesteś ograniczony godzinami otwarcia biblioteki. Jeśli chcesz pilnować czas, ustawiasz timer – „ustaw timer na [czas trwania]. Jeśli sie nudzisz, możesz zagrać w grę.  Wpisz do wyszukiwarki „do a barrell roll” lub „zerg rush”.

Świetny partner podczas wakacji

Google natychmiast znajdzie dla Ciebie bilety lotnicze, zakwaterowanie, przeliczy różne waluty i będzie twoim prywatnym tłumaczem. Dzięki Mapom z możliwością nawigacji już nigdy nie zgubisz drogi, a dzięki „pogodzie” możesz dowiedzieć się, czy powinieneś zabrać parasol. Jeśli nie ma czasu na wakacje, podróżuj wygodnie w czasie z „Google in [1998]”.

Biuro gdziekolwiek

Dzięki wyszukiwaniu dostępne są prawie wszystkie kontakty i adresy. Możesz łatwo obliczyć zadania matematyczne, ale także przeliczyć różne waluty. Połącz się ze swoimi współpracownikami, gdziekolwiek jesteś. Pracuj z udostępnionymi Dokumentami Google, sprawdzaj maile w Google Mail lub organizuj spotkania przez Google Hangouts. Aby o tym wszystkim pamiętać, skorzystaj z Kalendarza Google. Jeśli Twoi koledzy lubią używać trudnych słów, Google Ci je wyjaśni.

Ponadto Google wie, jak rozwinąć świadomość o Twoim biznesie. Dzięki jego narzędziu Google Ads utworzenie reklamy jest tylko kwestią kilku minut i właściwych ustawień. Więcej o nich możesz przeczytać na naszym blogu.

Kiedy mówimy o reklamach, należy pamiętać, że Google nie jest jedynym solenizantem. Narzędzie BlueWinston, z którego korzysta ponad 450 klientów na całym świecie do tworzenia reklam Google, obchodzimy 3 urodziny!

BlueWinston ułatwił marketing przez Google dla setek sklepów internetowych i agencji PPC. I ta liczba nadal rośnie.

Dzięki temu narzędziu do automatyzacji marketingu produktowego w wyszukiwarce Google mogą nasi klienci tworzyć reklamy na dowolne produkty ze swojego e-sklepu. Usprawni im pozyskać dużą liczbę potencjalnych klientów z określonej grupy docelowej, w celu uzyskania wyższych współczynników konwersji i zysków z reklam Google.

To tylko kilka punktów, za które możemy być wdzięczni tym narzędziom i osobom, które za nimi stoją.

Wszystkiego najlepszego dla Google i BlueWinston!

 

About the Author:

Account Manager and aspiring PPC specialist at BlueWinston. I like to learn about newest information about ecommerce business and Google Ads.