Maxinaradie automatyzuje reklamy tekstowe dla 3468 produktów z grupy elektrycznych narzędzi ręcznych uzyskując stabilne CPA w wysokości 20,25 € / konw.

Wejście na słowacki rynek na słowacki rynek z portfelem produktów wynoszącym 3 468 pozycji wymagało poważnego kroku – skorzystania z usług Blue Winston. Jasne oczekiwania naszego klienta zarówno były dużym wyzwaniem dla nas jak i agencji internetowej Viamedia.sk.

Maxinaradie - electric hand tools automated text adsMaxinaradie.sk oferuje gamę produktów z rodziny elektronarzędzi, narzędzi budowlanych, urządzeń czyszczących, spawarek i wielu innych pomocnych urządzeń. Wśród oferowanych producentów znajdują się między innymi: Bosh, Makita i Kärcher.

Automatyzaczna konfiguracja cen za kliknięcie oraz słów kluczowych w kampaniach miała ogromny wpływ na osiągnięte wyniki. Dziś, po analizie danych za okres od 1 września 2018 r. – 30 listopada 2018 r., możemy powiedzieć, że BlueWinston bardzo nam pomógł w uzyskaniu satysfakcji naszego klienta.

Trafność i efektywny bidding

Słowa kluczowe oraz reklamy, których stale używamy w kampaniach Blue Winston, bardzo dobrze odpowiadają zapytaniom potencjalnych klientów, poszukujących produktów w Google Search.

Co myśli klient?

Dla klienta najważniejszymi danymi są koszty w odniesieniu do przychodów. Całkowity koszt jednego zrealizowanego zamówienia wyniósł 20,25 EUR. Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z pomocy BlueWinston było doskonałą decyzją.

Biorąc pod uwagę przychody uzyskane tylko z tej platformy, stanowiło to bardzo miłą niespodziankę.

Uzyskanie stabilnego CPA za 3 miesiące

W badaniu wykorzystano dane za okres od 1 września 2018 r. do 30 listopada 2018 r.

Segment: elektronarzędzia
Liczba kampanii produktowych: 6
Liczba kampanii grupowych: 10
Liczba kampanii DSA-P: 1

0
Łączna liczba produktów z odpowiednimi słowami kluczowymi w kampaniach produktowych
0
Łączna liczba targetowanych produktów w kampaniach grupowych

Zarezerwuj szybką 20-minutową rozmowę

Chcesz dowiedzieć się więcej o automatyzacji kampanii produktowych? Umów się na rozmowę indywidualną z jednym z naszych menedżerów konta.

ZAREZERWOWAĆ DEMO

About the Author:

Account Manager and aspiring PPC specialist at BlueWinston. I like to learn about newest information about ecommerce business and Google Ads.