Maxinaradie automatyzuje reklamy tekstowe dla 3468 produktów z grupy elektrycznych narzędzi ręcznych uzyskując stabilne CPA w wysokości 20,25 € / konw.

Wejście na słowacki rynek na słowacki rynek z portfelem produktów wynoszącym 3 468 pozycji wymagało poważnego kroku – skorzystania z usług Blue Winston. Jasne oczekiwania naszego klienta zarówno były dużym wyzwaniem dla nas jak i agencji internetowej Viamedia.sk.

Maxinaradie - electric hand tools automated text adsMaxinaradie.sk oferuje gamę produktów z rodziny elektronarzędzi, narzędzi budowlanych, urządzeń czyszczących, spawarek i wielu innych pomocnych urządzeń. Wśród oferowanych producentów znajdują się między innymi: Bosh, Makita i Kärcher.

Automatyzaczna konfiguracja cen za kliknięcie oraz słów kluczowych w kampaniach miała ogromny wpływ na osiągnięte wyniki. Dziś, po analizie danych za okres od 1 września 2018 r. – 30 listopada 2018 r., możemy powiedzieć, że BlueWinston bardzo nam pomógł w uzyskaniu satysfakcji naszego klienta.

Trafność i efektywny bidding

Słowa kluczowe oraz reklamy, których stale używamy w kampaniach Blue Winston, bardzo dobrze odpowiadają zapytaniom potencjalnych klientów, poszukujących produktów w Google Search.

Co myśli klient?

Dla klienta najważniejszymi danymi są koszty w odniesieniu do przychodów. Całkowity koszt jednego zrealizowanego zamówienia wyniósł 20,25 EUR. Jesteśmy przekonani, że skorzystanie z pomocy BlueWinston było doskonałą decyzją.

Biorąc pod uwagę przychody uzyskane tylko z tej platformy, stanowiło to bardzo miłą niespodziankę.

Uzyskanie stabilnego CPA za 3 miesiące

W badaniu wykorzystano dane za okres od 1 września 2018 r. do 30 listopada 2018 r.

Segment: elektronarzędzia
Liczba kampanii produktowych: 6
Liczba kampanii grupowych: 10
Liczba kampanii DSA-P: 1

0
Łączna liczba produktów z odpowiednimi słowami kluczowymi w kampaniach produktowych
0
Łączna liczba targetowanych produktów w kampaniach grupowych

BlueWinston.com to narzędzie do budowy i optymalizacji kampanii osobne w oparciu o feed produktowy w wyszukiwarce Google. Jest to alternatywa, ale też tzw. "must be” do klasycznych reklam Google Shopping. Kampanie produktowe utworzone z data feed e-sklepu stanowią ponad 40% udziału na rocznym % CTR i wyświetleń w wyszukiwarce Google, które doprowadziły do udanej transakcji. Unikalna technologia i innowacyjne podejście do tworzenia słów kluczowych i reklam dla każdego produktu, grupy produktów i kategorii w e-sklepie sprawiają, że narzędzie jest numerem jeden na światowym rynku. Dziś BlueWinston jest używany przez setki klientów w ponad 50 krajach na całym świecie (sprawdź opinie od użytkowników i specjalistów PPC). Dzięki BlueWinston.com nie tylko zautomatyzujesz tworzenie reklam swoich produktów, ale także zautomatyzujesz ich optymalizację i zarządzanie za pomocą zestawu automatycznych reguł i skryptów licytacji stosowanych w niewiarygodnie krótkim czasie — co sześć godzin!
  • zwiększ sprzedaż do + 60%
  • większ ROAS do + 1500%
  • zmniejsz CoS o -40%
  • stwórz reklamy dla wszystkich swoich produktów
  • zautomatyzuj tworzenie i zarządzanie