DevaGroup- certyfikowani specjaliści od reklamy w Google

Kim jest DevaGroup?

DevaGroup działa w branży digital marketingu od 1999 r., przez ten czas znaleźli się w czołówce polskich firm pod względem wygenerowanego ruchu z Google. Portfolio DevaGroup liczy już kilkuset klientów z wielu różnych branż.

Wyróżnia ich status Certyfikowanego Partnera Google Ads (AdWords). Zatrudniają certyfikowanych specjalistów, z których każdy może pochwalić się tytułem Google Qualified Individual oraz certyfikatem SEMrush Academy.

 

Wyróżnienia

Kampania realizowana przez DevaGroup dla Airly została doceniona przez jury prestiżowego konkursu Mobile Trends Awards, otrzymując wyróżnienie w kategorii Marketing. Jest to jedna z najważniejszych nagród w branży mobile.

Na uwagę zasługuje także odznaczenie przez Google poprzez przyjęcie do programu Google Rising Stars – wyjątkowej inicjatywy, która wyróżnia nieliczne agencje z dużym potencjałem technicznym i rozwojowym.

DevaGroup została także finalistą prestiżowego konkursu Google Premier Partner Awards w regionie EMEA. Co pozwoliło agencji znaleźć się w ścisłej czołówce konkursu, w którym Google wyróżnia najlepsze agencje partnerskie z całego świata.

Uczestniczyli

Krzysztof Marzec, CEO, jest także sędzią w międzynarodowym konkursie European Search Awards oraz autorem książek dla wydawnictwa Helion: „Narzędzia Google dla e-commerce” i PWN: „AdWords i Analytics. Zostań certyfikowanym specjalistą”.

DevaGroup to również organizator konferencji semKRK dla branży SEO i SEM, która odbywa się w Krakowie, zrzeszając właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce oraz specjalistów SEM i SEO.

Dlaczego zdecydowali się na korzystanie z BlueWinston?

Widzimy duży potencjał w narzędziu, automatyzuje czynności skazane na dobry efekt. W strukturze wielowarstwowej kampanii bardzo często stosujemy reklamy Shopping Ads wspomagane reklamami tekstowymi oraz DSA. Mimo względnie zaawansowanej automatyzacji w panelu Google Ads nie da się masowo tworzyć kampanii tekstowych dobrze odzwierciedlających kampanie Shopping Ads. Ta czynność jest czasochłonna, kosztowna, ale wiemy, że przynosi doskonałe efekty. BlueWinston potrafi to robić automatycznie co pozwala nam skupić się bardziej na kreatywnej części tworzenia kampanii. Cały czas testujemy narzędzie, szukając najlepszych efektów. Już teraz podpowiem, że sprawdza się lepiej tam, gdzie nazwy własne produktów maja potencjał wyszukiwania.

Krzysztof Marzec, Deva Group

 

By |Categories: Aktualności|Tags: |

About the Author:

pavelkova
Account Manager and aspiring PPC specialist at BlueWinston. I like to learn about newest information about ecommerce business and Google Ads.