Effectix.com zwiększa ROAS dla AQT.sk o + 901%

Nasze wcześniejsze kampanie produktowe miały CoS (koszt sprzedaży) na poziomie 23,52%, teraz jest to tylko 7,54%. Dzięki automatyzacji reklam produktowych z BlueWinston.com % ROAS wzrósł z 425.12% do 1326.60% (o 901,48%).

0%
Koszt własny sprzedaży zmniejszony o 68%
0%
Wzrost ROAS o 901%

O kliencie – AQT.sk

AQT.sk - cameras, videocamerasAQT.sk jest dystrybutorem profesjonalnych technologii fotograficznych i wideo oraz profesjonalnym partnerem CANON i NIKON na Słowacji. Oprócz tych produktów oferuje także czyszczenie lustrzanek cyfrowych, kalibrację obiektywów, bezpłatne i płatne warsztaty fotograficzne.

Problem rozwiązany dzięki narzędziu do automatyzacji reklam produktowych PPC

Effectix - online marketing ppc agencyAQT.sk jest pierwszym klientem Effectix.com – internetowej agencji marketingowej, której przedstawiliśmy narzędzia BlueWinston. BlueWinston generuje reklamy produktowe i słowa kluczowe w taki sposób, że nie ma większego sensu tworzyć ich manualnie. Niedawno uzgodniliśmy z naszym klientem, że zmniejszymy CoS oraz liczbę reklamowanych. Potrzebowaliśmy do tego narzędzia, które wykona tą żmudną ręczną robotę za nas, a my zyskany czas przeznaczymy na prace nad kreatywną i długoterminową strategią.

W jaki sposób BlueWinston pomógł

Głównym zadaniem było stworzenie unikalnych kampanii, oraz odpowiednich słów kluczowych dla każdego produktu spełniającego określone warunki. Konfiguracja budżetu, automatyczne reguły licytacji, wstrzymywanie kampanii, słowa kluczowe – wszystko to zajęło tylko około trzech godzin. Kilka razy dziennie automat analizuj nasz feed produktowy i aktualizuje listę produktów, automatycznie tworzy powiązane słowa kluczowe i dostosowuje ceny. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, który możemy wykorzystać do stworzenia nowej strategii i rozwoju biznesu klienta.

Oświadczenie / referencje klienta

Współpracujemy z Effectix od kilku lat i jesteśmy zadowoleni z ich wyników. W pełni wierzymy ich opinii, że BlueWinston jest narzędziem, które nam pomoże. Zauważyliśmy znaczącą poprawę na naszym koncie. Wiele osób, które widziały nasze reklamy PPC w internecie, zakupuje teraz bezpośrednio u nas.

Wyniki po 3 miesiącach

 • Redukcja CoS z 23,52% do 7,54% (-67,94%)

 • Wzrost ROAS z 425.12% do 1326.60% (o 901,48%)

 • Zmniejszenie wydatków o 79,39%

 • Współczynnik odrzuceń – spadek z 68,48% do 65,67%

 • Średni czas wizyty – wzrost ze 102 do 122 sekund (o 19,61%)

 • Liczba grup reklamwzrost z 414 do 2 961 (o 615,22%)

 • Liczba słów kluczowych – wzrost z 1215 do 28507 (o 2 246,26%)

 • Liczba reklam – wzrost z 1957 do 9102 (o 365,10%)

SPRÓBUJ BLUEWINSTON NA 30-DNI ZA DARMO!

BlueWinston.com to narzędzie do budowy i optymalizacji kampanii osobne w oparciu o feed produktowy w wyszukiwarce Google. Jest to alternatywa, ale też tzw. "must be” do klasycznych reklam Google Shopping. Kampanie produktowe utworzone z data feed e-sklepu stanowią ponad 40% udziału na rocznym % CTR i wyświetleń w wyszukiwarce Google, które doprowadziły do udanej transakcji. Unikalna technologia i innowacyjne podejście do tworzenia słów kluczowych i reklam dla każdego produktu, grupy produktów i kategorii w e-sklepie sprawiają, że narzędzie jest numerem jeden na światowym rynku. Dziś BlueWinston jest używany przez setki klientów w ponad 50 krajach na całym świecie (sprawdź opinie od użytkowników i specjalistów PPC). Dzięki BlueWinston.com nie tylko zautomatyzujesz tworzenie reklam swoich produktów, ale także zautomatyzujesz ich optymalizację i zarządzanie za pomocą zestawu automatycznych reguł i skryptów licytacji stosowanych w niewiarygodnie krótkim czasie — co sześć godzin!
 • zwiększ sprzedaż do + 60%
 • większ ROAS do + 1500%
 • zmniejsz CoS o -40%
 • stwórz reklamy dla wszystkich swoich produktów
 • zautomatyzuj tworzenie i zarządzanie